Blue Flower

sukienki trapezowe

Sukienki trapezowe - do jakiej figury pasują?

Sukienki trapezowe przyciągają wiele kobiet swoją prostotą i lekkością. Zazwyczaj są one zwiewne. Dlatego też można poczuć się w nich na co dzień bardziej komfortowo niż w tych o krojach opinających ciało. Czy są jednak odpowiednie dla każdej figury? Czy panie noszące sukienki XXXL będą czuć się w nich komfortowo?

Rzec można, że krój ten stworzony jest z myślą o każdej kobiecie. O ile nie zawsze stanie się on pierwszorzędnym wyborem kobiety z figurą klepsydry, o tyle nigdy nie okaże się on tym nieodpowiednim. Kobiety z tą figurą z pewnością docenią zwężony odcinek górny sukienek trapezowych, który uwydatnia biust i podkreśla jego kształt. Niemniej jednak muszą się one liczyć z całkowitym zasłonięciem pożądanego przez panie wcięcia w talii.

Alternatywa dla sukienek w dużych rozmiarach

Takie sukienki mogą być alternatywą dla pań o większych rozmiarach, zastępując wybierane dotąd sukienki 2xl. W nich będą mogły poczuć się swobodnie, ponieważ kształt trapezu skutecznie maskuje nawet duże fałdki w okolicach brzucha. Rozszerzający się materiał nie będzie zatem opinał się na brzuchu czy biodrach. Poza tym, sukienka trapezowa xl to strzał w dziesiątkę dla wszystkich kobiet spodziewających się dziecka, będących w zaawansowanej ciąży. Ze względu na komfort i nieuciskanie ich podbrzusza przez przewężenia obecne w sukienkach innego kroju.Można też napisać, zxe sukienku trapezowa to doskonała alternatywą dla czegoś takiego jak klasyczna odzież damska xxl.

Odzież w dużych rozmiarach niekonieczna

Odzież damska xxl może odejść w zapomnienie. Jeżeli posiadasz figurę gruszki (biodra szersze niż ramiona, mały biust) lub uważasz, że Twoje uda są zbyt duże, to z pewnością spodoba i się ta propozycja! sukienki trapezowe rozszerzają się ku dołowi, dlatego nie ma potrzeby, by obawiać się o widoczność niedoskonałości. Sytuacja wygląda nieco inaczej u kobiet, które charakteryzują się figurą w kształcie kolumny. Wówczas ramiona nie zostaną u nich podkreślone należycie, za to, na ich korzyść, optycznie poszerzą się biodra. Sukienki te lepiej zastąpić tymi w kształcie litery A lub innymi kreacjami podkreślającymi ramiona.

Kobiece piękno

Każda kobieta jest inna, wyjątkowa i to do niej powinien należeć ostateczny wybór wymarzonej sukienki. Nie każdej kobiecie w końcu muszą podać się sukienki trapezowe. Przedmiotem upodobań mogą być np. sukienki z szyfonu. Pamiętajmy, że nie każda pani, o tym samym typie figury, będzie wyglądała równie zachwycająco lub równie niekorzystnie, co inna. W związku z tym nie należy z tego powodu dyskryminować niektórych wyborów. Najważniejsze, by znać swoje najpiękniejsze elementy ciała i je eksponować!